Integro Health Kurumsal Sağlık Çözümleri

Çalışanlarınızın sağlık ve motivasyonunu Integro Health ile yükseltin!

Integro Health Sağlık ve İyi Yaşam Platformuna Merhaba Deyin!

Integro Health olarak, iş dünyasında sağlıklı bir yaşamı teşvik ediyor ve çalışanlarınızın sağlık ve refahını en üst düzeye çıkarmak için çeşitli sağlık profesyonelleriyle çevrim içi, görüntülü olarak görüşme imkânı ve gıda toleranslarını ölçen testler sunuyoruz.

İletişime Geçin

Sizleri geleceğin sağlık dünyasına dahil olmaya davet ediyoruz. Integro Health sayesinde kurum çalışanları, hastaneye gitmek zorunda olmadan, sadece cep telefonlarıyla tedavi olma şansına sahip. Doktorlar, psikologlar, diyetisyenler ve fizyoterapistlerle görüntülü görüşmeler aracılığıyla kişiselleştirilmiş sağlık deneyimine hazır mısınız?

section 2 image

Neler Sunuyoruz?

section 3 image

Uzman Görüşmeleri

Çevrim İçi, Görüntülü Doktor Görüşmeleri : Her an, her yerden uzman doktorlarla anında iletişim kurun ve sağlık durumunuz hakkında hızlı bir şekilde bilgi alın.

Çevrim İçi, Görüntülü Psikolog Görüşmeleri : Stres, kaygı ve depresyon gibi konularda uzman psikologlarımızla gizli ve güvenli bir şekilde konuşun.

Çevrim İçi, Görüntülü Diyetisyen Danışmanlığı : Kişisel beslenme planları ve sağlıklı yaşam konularında uzman diyetisyenlerimizle sağlıklı bir diyet ve yaşam tarzı oluşturun.

Çevrim İçi, Görüntülü Fizyoterapist Görüşmeleri : Fiziksel sağlığınızı iyileştirmek ve ağrıları azaltmak için fizyoterapistlerimizle online görüşmeler yapın.

Kurumsal Paketler

Kurumsal müşterilerimiz için ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş ve kuruma göre tasarlanmış sağlık paketleri sunuyoruz. Bu paketler sayesinde ücretsiz olarak Integro Health hizmetlerini sunarak, çalışan memnuniyetini artırabilir ve ekstra yan haklar sağlayabilirsiniz.

Genetik Yatkınlık ve Tolerans Testleri

Genetik analizlerimizle bireysel sağlık ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyor, genetik yatkınlıklarınızı obeziteye yatkınlık, sportif yatkınlık, kas dayanıklılığı, duygu durum yatkınlıklarınızı anlamanıza ve potansiyelinizi keşfetmenize yardımcı oluyoruz. Gıda tolerans testlerimizle toplamda 222 gıda türü için duyarlılık ve tolerans testiyle, alerji ve laktoz, yağ, protein, karbonhidrat türlerine verilen fizyolojik tepkileri ölçüyoruz.

Artırılmış Yapay Zeka Desteği

Bir sağlık problemi yaşadığınızda saatlerce Google’da araştırma yapmanıza ve kendinize teşhis koymanıza artık gerek yok. Yapay zekâ destekli Integro Kişisel Sağlık Asistanı daima yanınızda! yaşadığınız problemleri iletin, yapay zekâ destekli sağlık asistanınız sizi kesin teşhis için doğru uzmana yönlendirsin.

İletişime Geçin

Kurumsal Sağlık Çözümleri

Son teknoloji ve bütünleşmiş bilgi altyapısını kullanarak sağlık sisteminde teknolojik dönüşüm yaratmayı, sağlık ekosistemini dünya çapında entegre hale getirerek mesafeleri kısaltmayı, her bireyin tek sistemden tüm sağlık hizmetlerine ulaşabileceği bir dünya tasarlıyoruz.

Tüm sağlık hizmetleri, kurumlara özel planlarla, tek platformda, çok daha yakınınızda.

İletişime Geçin

Integro Uzaktan Sağlık Sistemi, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunuyor.

section 4 image

İster bir doktora danışmak, ister rutin bir sağlık kontrolü yaptırmak isteyin, uygulamamız size uzmanlarla anında görüşme imkânı sunar. Hastaneye gitmeden, sıra beklemeden, sağlığınıza odaklanın.

Sağlık alanında en güncel teknolojileri ve uzman kadromuzu bir araya getirerek size dünya standartlarında hizmet sunuyoruz.

Genetik yatkınlık ve gıda tolerans testleriyle, kişisel sağlık eğilimlerinizi keşfetmenizi sağlıyoruz.

Psikolog, diyetisyen ve fizyoterapist görüşmeleriyle yaşam kalitenizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz.

Sağlık verileriniz değerlidir. Uygulamamız sayesinde bu bilgileri güvenle saklayabilir, anında erişebilir ve doktorlarınızla paylaşabilirsiniz.

Acil bir durumda, uygulama üzerinden özel ambulans ve destek hizmetlerimize anında bağlanabilir ve gereken yardımı alabilirsiniz.

İletişime Geçin
image

Her birey farklıdır ve sağlık ihtiyaçları kişiseldir. Kurumsal çalışanlara özel hazırlanan sağlık planları ile yaşam kalitenizi artırın ve hastalıklara karşı güçlü bir savunma oluşturun.

Günümüzde çalışanlar, çalıştıkları kurumun, fiziksel ve ruhsal sağlıklarına özen göstermelerini daha çok önemsemektedirler. Kendilerine değer veren bir kurumda çalışmanın önemini vurgulamaktadırlar.

Çalışanlarınızın her an, her yerden, sadece bir mobil uygulama ile hizmet alabileceği kişiselleştirilmiş bir sağlık deneyimi şimdi sizlerle.

image

Kurumsal Sağlık Paketlerimiz, Genetik Yatkınlık Paketlerimiz ve Gıda Tolerans Paketlerimiz sayesinde çalışan mutluluğunu artırarak daha verimli bir iş ortamını sağlamayı hedefliyoruz.

Bu sayede çalışan konsantrasyonunu artırarak iş hatalarının önüne geçilmesine, çalışan motivasyonunun artmasına ve kurumsal bağlılığın güçlenmesine katkı sağlıyoruz.

İletişime Geçin

Kurumsal Sağlık Paketleri

Kurum çalışanları, kullanacakları bu paketler sayesinde istedikleri her yerden istedikleri bir sağlık uzmanıyla iletişime geçebilir ve sağlıkları hakkında sormak istedikleri her soruya cevap bulabilirler.

Gerekmesi halinde e-reçete ile kendilerine yazılan ilaçları eczaneden alabilir ve e-rapor hizmetinden yararlanabilirler.

Psikolog, diyetisyen ve fizyoterapistleri içeren yaşam tarzı paketleri sayesinde ise çalışanların iş ve sosyal motivasyonu artacak, üretkenliği maksimize edilecektir.

İletişime Geçin
section 7 image

Integro Health Sağlık Paketlerinin Avantajları

section 8 mobile image İletişime Geçin

Kurumsal Paketler Dahilinde Ücretsiz Olarak Sunduğumuz, Uygulamamızla Entegre Çalışan

Medikal Cihazlar

image
image
image

Yaşamsal fonksiyonların, uzaktan takibi için geliştirilen bu yenilikçi cihaz, teşhis ve tedavi süreçlerinde anlık olarak hastanın izlenmesini sağlıyor. iQardi sayesinde doktorunuzdan uzakta olsanız da sağlınız daima doktorunuzun kontrolünde.

İletişime Geçin
section 10 image

Integro Health

Genetik Ölçüm Paketleri

Genetik test paketleri ile çalışanlarınızın genetik yatkınlıklarını keşfedin. Veriye dayalı kişiselleştirilmiş tavsiyeler ile çalışan performansını ve sağlık durumlarını zirveye taşıyın.

Integro Genetik Paketleriyle ile birlikte yaptığımız genetik yatkınlık analizlerimiz, kişinin kalıtsal özellikleriyle uyumlu bir beslenme, egzersiz ve davranışsal yönlendirme profiliyle, kişisel potansiyelini azami ölçüde kullanmasını hedeflemektedir.

İletişime Geçin

Günümüzde birçok hastalığın tedavisi, reaktif olarak yapılmaktadır. Çoğu insan hasta olduğunu, hastalık semptomlarını gösterdiklerinde fark ediyor ve bu aşamada tedaviye başvuruyor.

section 11 image

Sunduğumuz genetik yatkınlık analizleri sayesinde artık çalışanlarınız yaptıracağı testlerle hangi hastalığa ne derece eğilimi olduğunu öğrenebilecek ve bu doğrultuda aksiyon alarak, potansiyel hastalıklara proaktif yaklaşım sergileyebilecekler.

Integro Health Genetik Ölçüm Paketleri

Sizlere Integro Health olarak 72 farklı gen testinden oluşan en kapsamlı testleri en uygun maliyetle sunuyoruz.

İletişime Geçin
section 12 image
section 13 image

Gizlilik ve Güvenlik

Integro Health olarak, kullanıcılarımızın sağlık ve güvenliklerini en üst düzeyde tutmayı önemsiyoruz. Kullanıcı verilerinin gizliliği ve güvenliği konusunda titizlikle çalışıyor ve yüksek teknolojili sıkı güvenlik önlemleri uyguluyoruz. Sağlıkta yeni nesil çözümler üreten bir teknoloji şirketi olarak sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştirmeye devam edeceğiz.

Siz de çalışanlarınıza Integro Health ile bu paketleri sunarak uzman doktor, psikolog, diyetisyen ve fizyoterapistlerden imkânı sunabilir, genetik yatkınlık ve gıda tolerans testleriyle daha sağlıklı bir geleceğe taşıyabilirsiniz.

Sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak, çalışanlarınızın mutluluğunu ve performansını artırmak için şimdi bizimle iletişime geçin.

Sizinle çalışarak, sizi inovatif

ve teknolojik sağlık dünyasında ağırlamaktan mutluluk duyacağız...