TeleSağlık

Artık sağlığınız bir telefon kadar yakınınızda. TeleSağlık hizmeti ile evinizde oturduğunuz yerden telefonla veya video konferansla doktorunuza bağlanarak birebir görüşebilirsiniz. Ertelemeden, zaman kaybetmeden muayene olabilir, sağlık verilerinizi sürekli kontrol edebilirsiniz. Size uygun tedavi yöntemlerinin belirlenip zamanında ve verimli uygulandığı, sizi yakından tanıyan bu hizmet sayesinde sağlığınız emin ellerde ve nerede olursanız olun çok yakınınızda.

TeleSağlık, son teknoloji takip cihazları ve giyilebilir teknolojiler sayesinde birçok temel sağlık ihtiyacınızın nerde olursanız olun size ulaşmasını sağlıyor. Özellikle hastaneye ulaşımı kolay olmayan yaşlı, çocuk ve gebe hastalar veya şehirden uzakta yaşayanlar için sağlık takibini ve süreçlerini kolaylaştırıyor. Artık her zaman uzman doktor ve hemşirelerimizden destek ve yardım alarak sağlığınızı daha yakından kontrol edebilirsiniz.

TeleSağlık geniş hizmet altyapısıyla 7/24 hizmetinizde. İhtiyaç duyduğunuz her an hemşireye veya doktora anında bağlanarak danışabilir, anında destek alabilirsiniz. Sizin için mesafeleri kısaltan TeleSağlık ile siz de sağlığınızı güvenceye alın.