İşlem Rehberi


Randevu Alma

Integro Health mobil uygulamamız üzerinden "Yeni Randevu" bölümüne tıklayarak; branş, doktor, gün ve saate göre randevu alabilirsiniz. Randevu talebiniz alınırken, temel şikayetinizi belirtmeniz gerekmektedir. Uzaktan Sağlık Hizmeti Bilgilendirme Formu, Ön Bilgilendirme Formu, ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup onayladıktan sonra, "Randevu Al" kısmına tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu işlemin ardından, talebiniz seçtiğiniz uzmana iletilmiş olacaktır. Randevu talebiniz uzman/doktor tarafından onaylandıktan sonra, ödeme işlemini banka ya da kredi kartınız ile ilgili ekrandan gerçekleştirebilirsiniz. Randevu talebiniz onaylandıktan sonra kayıtlı e-posta ve telefon numaranıza, randevu detaylarınızla ilgili bilgilendirme gönderilecektir.


Ödeme İşlemi

Doktorunuzun randevu talebinizi onaylaması durumunda ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödemenizi banka kartı veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ödeme yapmadığınız durumda randevunuz tamamlanmamış olacaktır.


Görüntülü Muayene

Randevu saatine 10 dakika kala, "Görüntülü Muayene" seçeneği sistemde aktif olacaktır. Randevu süresi boyunca online görüşmeye katılabilirsiniz.


Check-In

Doktorunuzun check-in işlemi istemesi durumunda, “Planlanan Randevular” sekmesinde "Check-In" bölümüne tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Temel şikayetinizi güncelleyebilir; sağlık geçmişinizle ilgili ön açıklama yazabilirsiniz. Sistemde size sunulacak vücut haritasından bir veya birden fazla bölge seçerek ağrının yerini ve niteliğini belirtebilirsiniz.


Randevu Tarihi Değişikliği

Randevu tarihinizi değiştirmek için, randevu kartında sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayarak, "Yeniden Zamanla" bölümüne girmelisiniz. Bu bölümde randevu değişiklik nedeninizi belirterek yeni gün ve saat seçebilir ve randevu tarihi değişikliğinizi kolayca yapabilirsiniz. Talebinizin ilgili uzman ya da doktorunuz tarafından onaylanması durumunda tarih değişikliği bildirimi tarafınıza gönderilecektir.


Randevu İptali

Randevunuzu iptal etmek için randevu kartı bölümünde sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayarak, "Randevu İptal" seçeneğini seçmelisiniz. Bu bölümde, randevu iptal nedeninizi belirterek randevu iptalini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ödemesi gerçekleşen randevuların iptali durumunda, iade politikası kullanıcı sözleşmesinde belirtilmiştir.


Sözleşmelerin Saklanması

Ürün veya hizmete ilişkin siparişinize ait, satıcı ve alıcı arasındaki elektronik ticarete ilişkin oluşturulan sözleşmeler, Integro Health elektronik veri tabanımızda 1 yıl süreyle saklanır. Bu süre zarfında şirketimiz veri güvenliğinin saklanması adına her türlü teknik, hukuki ve idari tedbiri almaktadır. İlgili sözleşmelere mobil uygulamamız içinde yer alan "Hesabım / Yasal Bilgiler" bölümünden ulaşabilirsiniz.


Gizlilik Kuralları

Gizlilik Politikamız, Integro Health resmî sitesinde, ana sayfanın en altında bulunan https://www.integrohealth.com/kvkk-aydinlatma-metni bağlantı adresinde mevcuttur.