Hakkımızda
İnsan sa
ğğını iyileştirmek için insan odaklı teknoloji: INTEGRO Health 
  
  
Sağlık ve teknoloji alanında önde gelen uzmanlar tarafından yıllardır altyapısı geliştirilen bu yenilikçi proje, 2023 yılında INTEGRO Health ismiyle hayata geçti. 
Gelişen sağlık teknolojilerini, insan sağğını daha kontrol edilebilir kılan data sistemleriyle buluşturarak tüm sağlık ekosistemini daha insan odaklı ve entegre hâle getirmeyi hedefliyor.   INTEGRO Health, özellikle son yıllarda her alanda farklı dönüşümler geçiren dünyada, sağlık teknolojilerinin hızlı gelişimiyle, insanların sağğına çok daha kolay ulaşabilmesini amaçlıyor. 
  
Hastane ve randevularda kaybedilen zamanı azaltarak, sağlık merkezleri ile hasta arasındaki mesafeleri kısaltarak, sağlık hizmetlerine ulaşımı kolaylaştıran bu sistem, insanların günlük hayatını daha sağlıklı hâle getirerek yaşam kalitesinin ve konforunun arttığı bir dünya için çalışıyor. 
Doktor, hemşire, hasta bakıcı ve saha ekiplerinden oluşan geniş kadrosuyla, Türkiye’nin önde gelen sağlık kurumlarıyla yaptığı iş birlikleriyle ve sunduğu geniş hizmet ağıyla, sağlık hizmetlerini insan hayatının merkezine taşımaya devam ediyor.